Yatak Odası

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Alpino ve Jadel gibi kaliteli ve güvenli markaların ürünleri olan yatak odası takımı, makyaj masası, sandık, takı dolabı ve yatak ucu bankları, şık ve fonksiyonel kullanımları ile yuvanızda kaliteyi yakalamayı sağlamaktadır. Yatak odası ürünleri sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi sebebi ile oldukça uzun ömürlüdür. İnce çizgiler ve zarif dokunuşlarla üretilmiş yatak odası mobilyaları farklı renklerde ve modellerde olması sebebi ile evin dekoruna uyum sağlamaktadır. Fonksiyonel şifonyerler, komodinler ve karyolalar ile yatak odası tamamlanabilmekte ve asillikleri ile şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Farklı tasarımlarda üretilen yatak odası mobilyaları sadece uykuya dalınan bir mekan olmaktan çok daha farklı anlamlar ifade etmektedir. Stresli geçen günün yorgunluğunun atıldığı mekan olan yatak odası, her anlamda daha endamlı ve daha yaşanabilir bir ortam sunmaktadır. Modern çizgi ve yaratıcılığın birleşmesi ile oluşan yatak odası mobilyaları, her tarza ve arzuya uygun olarak üretilmektedir.Yatak odası mobilyaları zarifliği ve şıklığı sunmasının yanı sıra çeşitli renklerde ve modellerde olması sebebi ile farklı ambiyanslar ortaya çıkarmaktadır.

Banio Yapı Market kalitesi ve güvenli alışveriş sistemi ile yatak odası kategorisindeki bütün ürünlere rahatlıkla ulaşabilir, modernliği, sadeliği ve estetiği mekanınıza taşıyabilirsiniz.