TV Ünitesi & TV Sehpası

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Mekanın genişliğine ve yüksekliğine göre televizyonun konumlandığı ürünleri içeren TV Ünitesi & TV Sehpası kategorisi; ahşap televizyon sehpası, cam televizyon sehpası, duvar üniteli televizyon sehpası, çeşitli televizyon üniteleri ve duvar askı aparatlarından oluşmaktadır. Kullanışlı ve fonksiyonel olan televizyon üniteleri ve televizyon sehpaları; renkleri ve modelleri ile bulunduğu mekanda şık ve asil bir görüntü oluşturmaktadır.

Mekan tasarrufu yapan tv üniteleri ve tv sehpaları, kaliteli malzemelerden üretilmeleri sebebi ile sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.Birçok farklı renge ve benzersiz tasarıma sahip olan tv ünitesi & tv sehpası, istekleri karşılamak ve konforlu bir yaşam sunmak adına en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Duvar askı aparatları sayesinde televizyon istenen duvara kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Televizyon üniteleri ve televizyon sehpaları zarifliği, şıklığı ve konforu sunmasının yanı sıra çeşitli renklerde ve modellerde olması sebebi ile farklı ambiyanslar ortaya çıkarmaktadır.

Banio Yapı Market kalitesi ve güvenli alışveriş ile TV Ünitesi & TV Sehpası kategorisindeki bütün ürünlere rahatlıkla ulaşabilir, modernliği, sadeliği ve estetiği yatak odanıza taşıyabilirsiniz.