Telefox 32TD3200 32 Ekran Televizyon Full HD Uydu Alıcılı

Eviniz, Bahçeniz ve Atölyeniz İçin Aradığınız Herşey!

5,0 (0 Yorum)

Marka:
Ürün Kodu : 1010301380012
STOK ADEDİ: 105
1.199,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırÜrün Özellikleri

32" Ekran Boyutu
Full HD 1080P Çözünürlük
200 Hz.
Scart Girişi
2 X Usb Girişi Video Ve Resim Oynatabilme
2 X Hdmı Girişi
Rca Video Ve Ses Girişi
Vga Pc Girişi
Pc Ses Girişi
178° Geniş Görüş Açısı
Çoklu Dil Desteği (Açılış Türkçe)
Geniş Açılı Uzaktan Kumanda
Teletex Desteği
2 X 8 Watt Ses Çıkış Gücü (Stereo)
Metal Görünümlü Kabin Dizaynı
İnce Çerçeve Dizaynı
Class A Enerji Tüketimi
Ultra Dinamik Kontrast
Dvb-S2 Dahili Uydu Alıcı
Dvb-T2 Karasal Yayınları Alabilme
Dvb-C Kablolu Dijital Yayınları Alabilme
Atv Analog Tuner
Cı Modül Giriş Yuvası
Duvar Askı Aparatı HediyeliGenel Özellikleri

Garanti Süresi: 2 Yıl Telefox Garantili
Kurulum: Telefox markalı televizyonlar'da ücretsiz kurulum hizmeti yoktur, ürünü kendiniz kurabilirsiniz, garanti fatura tarihi itibariyle başlamaktadır, yetkili servis kurulumu ücretlidir.
Orijinal Ürün Garantisi: Satışını yaptığımız bütün ürünler sıfır ambalajında orijinal garantili ürünlerdir, mağazamızda açık, revizyonlu veya spot ürünlerin satışı kesinlikle yoktur.
Ürünün gönderimi ve sevkiyatı Horoz Lojistik firmasıyla yapılmaktadır.


Değerli Müşterimiz;

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.  Kargonuzu teslim almadan önce kontrol ediniz, herhangi bir hasar veya eksiklik var ise teslim almayınız ve sistemden iade/değişim talebi açarak iade adresimize geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. İade ve değişim amaçlı bize gönderilen tüm ürünler için sistem üzerinden iade/değişim talebi açmak zorunludur ve talepsiz gönderiler kabul edilmemektedir. İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14 iş günüdür. Büyük gönderim desisine sahip ürünler (Beyaz Eşya, Mobilya, Mutfak Dolapları) Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Horoz Lojistik ile gönderilen siparişler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Kargo gönderimleri UPS Kargo ve Horoz Lojistik ile sağlanmaktadır. UPS Kargo gönderimleri 3-4 Horoz Lojistik gönderimleri 7-10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. UPS Kargo Cumartesi günü ürün alımı ve teslimat yapmamaktadır. UPS Kargo ve Horoz Lojistik mobil (Köy ve Kasaba) dağıtım bölgelerine dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde yer alan Mağaza Satış Ürünleri fiyat bilgisi amacıyla sitemizde yayınlanmaktadır. Bu ürünlerin satışı ve kargo gönderimi yapılamamaktadır.