Ortam Isıtıcı

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Sadece Mağazalardan Teslim!
1.799,00 TL
Sadece Mağazalardan Teslim!
1.099,00 TL
Sadece Mağazalardan Teslim!
1.199,90 TL

Kış mevsiminin gelmesi ile soğuk hava hissedilmekte ve ısıtıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Hem iç hem dış mekânları ısıtmak için üretilmiş olan ısıtıcılar teknolojinin gelişmesi ile değişime uğramaktadır. Sağladığı enerji tasarrufu ile dikkat çeken ortam ısıtıcılar ışık yolu ile ısıtma sağlamaktadır. Kolaylıkla taşınabilen ortam ısıtıcıları soğuk kış günlerince sıcak ve rahat bir hayat sunmak amacı ile üretilmiştir.

Teknolojinin gelişmesi ile yeni özelliklere sahip olarak üretilmiş olan ısıtıcılar infrared ısıtıcı, quartz ısıtıcı, yağlı radyatör ve fanlı ısıtıcı olarak dörde ayrılmaktadır. Yapıları ve güçleri farklı olan bu ısıtıcılar bulundukları ortamı hızlı ve güvenli bir şekilde ısıtmaktadır. Zaman ayarlı ve devrilme esnasında otomatik kapanma özelliğine sahip olmaları ile içinizi ve yaşam alanınızı güvenli bir şekilde ısıtacaktır. Ortam ısıtıcıları soğuk günlerde sıcacık ortamlar yaratmak adına en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlamıştır.

İnfrared Isıtıcılar

Kızıl ötesi ısınma yöntemleri arasında ola infrared ısıtıcılar son yıllarda en çok tercih edilen ısıtıcı donanımları arasında yer almaktadır. İçerisinde bulunan rezistans sayesinde bulunduğu ortamı rahatlıkla ısıtmaktadır. Düşük maliyetle çalışan ortam ısıtıcıları yüksek performansları ile beklentileri karşılamaktadır.

Quartz Isıtıcılar

Evlerde ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilen quartz ısıtıcılar, yenilikçi, modern, dayanıklı ve çevre dostu cihazlardır. Aşırı ısınma emniyeti, devrilme emniyet, ve kafes gibi özelliklere sahip olan quartz ısıtıcılar güvenli kullanım sağlamak için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır.

Yağlı Radyatörler

Fanlı, duvar tipi ve ayaklı gibi birbirinden farklı özelliklere sahip yağlı radyatörler, içlerinde bulundurdukları yağ ile bulundukları ortamı ısıtmaktadır. Havayı kurutmamaları ve ısıyı eşit miktarda yaymaları sayesinde soğuk kış günlerinde konforlu bir yaşam sunmaktadır.  Elektrikle çalışan yağlı radyatörler hafif olmaları sebebi ile istenilen yere kolaylıkla taşınabilmektedir.

Fanlı Isıtıcılar

Isıtma sistemleri arasında elektrikle çalışan ve taşınabilir özelliğe sahip fanlı ısıtıcılar, Teknik özellikleri, modeller, ve watt değerleri ile mükemmel performans sağlamaktadır. Özellikle küçük ortamları, banyoları ve küçük iş yerlerini ısıtmada oldukça başarılı olan fanlı ısıtıcılar, sıcacık günler adına en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. 

Banio Yapı Market kalitesi ve güvenli alışveriş sistemi ile ortam ısıtıcıları kategorisindeki bütün ürünlere rahatlıkla ulaşabilir; kaliteyi ve güvenliği evinize taşıyabilirsi