Sandalyeler

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Evlerin vazgeçilmez unsurları arasında bulunan sandalyeler konforları, özellikleri ve işlevsellikleri ile dikkat çekmektedir. Farklı renkleri ve modelleri ile salon, mutfak, yemek odası, balkon ve çalışma odası gibi evlerin mutlaka bir odasında bulunmaktadır. Home Decor ve Prima Nova gibi kaliteli be güvenli markaların ürünleri olan tabure ve sandalyeler farklı renk ve model seçenekleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz sandalye ve tabureler farklı renklere ve benzersiz tasarımlara sahip olması sebebi ile bulunduğu ortamın dekoruna uyum sağlamaktadır. Görselliğinin yanı sıra kaliteli malzemelerden üretilmesinden dolayı sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Uzun süre kullanım sağlayan sandalyeler ve tabureler; dinlenirken, kitap okurken, çalışırken, yemek yerken vb. her durumda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Renkli, kaliteli ve benzersiz tasarımlarda olan sandalyeler istekleri karşılamak ve konfor sunmak adına en ince ayrıntısına kadar düşünülerek üretilmiştir. Sandalyeler zarifliği, şıklığı ve konforu sunmasının yanı sıra çeşitli renklerde ve modellerde olması sebebi ile farklı ambiyanslar ortaya çıkarmaktadır.

Banio Yapı Market kalitesi ve güvenli alışveriş ile sandalye kategorisindeki bütün ürünlere rahatlıkla ulaşabilir, modernliği, sadeliği ve estetiği evinize taşıyabilirsiniz.