Küçük aydınlatma çiplerinin ince ve esnek bir şerit üzerine sıralanması ile meydana gelen şerit ledler, aydınlatma ve dekorasyon konusunda gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Kaliteli, sağlam yapıları, renkli ve parlak tasarımları ile dikkat çeken şerit ledin arkasında bulunan yapışkan sayesinde istenilen yere kolayca uygulanabilmekte ve istenen yerler aydınlatılabilmektedir. Ada, Murattı ve Nisa Luce gibi kaliteli ve güvenli markaların ürünleri olan şerit ledler ihtiyaca ve mekanın boyutlarına uygun olması sebebi ile kolay kullanım sağlamaktadır. Mavi, beyaz ve kırmızı gibi çeşitli renklerde olan şerit ledler sayesinde istenen yerler canlandırılabilmekte ve dikkat çekilebilmektedir.

Şerit led kategorisi doğru ışığa sahip olunmasını sağlamasının yanı sıra asillik, şıklık ve pratik kullanım sunmaktadır. Çeşitli renklerdeki şerit ledler sayesinde farklı ambiyanslar yakalanabilmektedir.

Banio Yapı Market kalitesi ve güvenli alışveriş sistemi ile şerit led kategorisindeki bütün ürünlere rahatlıkla ulaşabilir, ışığın en dinlendirici yansımalarını mekanınıza taşıyabilirsiniz.