Klozet Kapakları

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

FırsatlarEvinde her zaman yeniliğe yer veren ve evinin her köşesinde kendi tarzından izler olmasını isteyenler için tasarlanmış farklı renklerde ve modellerde birçok klozet kapağı bulunmaktadır. Klozet kapakları banyo dekoruna uyum sağlamasının yanı sıra eğlenceli tasarımları ve renkleri ile dikkat çekmektedir. Banyoların havasını değiştirecek olan klozet kapakları Aset, Ema Marine, Güral, Japar, Moonstar, Prime Nova, Rulopak, Serel, Tema ve Vitra markalarından oluşmaktadır. Çeşitli modelleri ile banyonun şıklığını taçlandıracak olan klozet kapakları birçok farklı desenler kullanılarak üretilmektedir. Sessiz kapanma ve süngerli olma özelliklerine sahip olan klozet kapakları ani kapanmaları engelleyerek kapağın hasar görmesini ve kırılmasını engellemektedir. Sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olan klozet kapakları, uzun süre kullanım imkanı sağlamaktadır.

Yeni tuvalete gitmeyi öğrenen çocuklar için eğlenceli, çizgi karakter temalı klozet kapakları çocukların tuvalete gitme alışkanlığını kazanmalarını daha kolay bir hale getirecektir. Beklentileri karşılamak adına en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış olan klozet kapakları, eğlenceli ve şık görüntüleri ve kaliteli yapıları ile her evin vazgeçilmez unsurudur.

Sizde banyonuzun dekoruna uyum sağlamak, şık olmasının yanı sıra sağlam ve dayanıklı ürünler tercih etmek istiyorsanız, klozet kapaklarını incelemeniz yeterli olacaktır.