İzalasyon & Yalıtım

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

FırsatlarBinaların uzun ömürlü olması ve yapıların iç-dış etkenlerden korunması için yapılan izolasyon işlemi oldukça önemlidir. İzolasyon yapılmış binalar yağmur, kar, sıcak ve soğuk gibi hava koşullarına karşı korumalıdır. Yaşam alanlarının ısı geçişlerini kontrol altına alarak dengeli oda sıcaklığı yaratan izolasyon işlemi, her yönden binada koruma sağlamaktadır.

Çatı kaplama malzemeleri, yapıştırıcı & bantlar, eldiven, çizme, yağmurluk ve sıvı yalıtım ürünlerinden oluşan izolasyon & yalıtım ürünleri, kaliteli malzemelerden oluşması sebebi ile sağlam ve dayanıklı sonuçlar çıkarmasının yanı sıra oldukça uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Bu pratik kullanıma sahip olan izolasyon & yalıtım malzemeleri; Asyapı, Cermix, Dyo, Gezer, Henkel, Kopman, Max Safety, Mtr, Ode, Polisan, Tangit, Vodabond, Vodesal, Wd40, Winkel ve Wurt gibi kaliteli ve güvenli markalardan oluşmaktadır.

Siz de sağlam ve dayanıklı izolasyon ürünlerine sahip olmak isterseniz, izolasyon & yalıtım kategorisini incelemeniz yeterli olacaktır.