Mutfak

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Dominox, Donau ve Jadel gibi kaliteli ve güvenli markaların ürünleri olan hazır mutfaklar, evyeler, kiler& ekmeklikler ve yardımcı dolaplar yemek yapılırken rahat bir şekilde çalışılmasını sağlamaktadır. Eşyaların verimli bir şekilde saklanmasını sağlayan mutfak ürünleri farklı birçok renkte ve modelde üretilmesi sebebi ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Mutfak dolapları farklı renklerde ve modellerde üretilmesinden dolayı bulunduğu ortamın dekoruna uyum sağlamaktadır. Benzersiz tasarımlara sahip olan mutfak dolapları, evyelerkiler& ekmeklikler ve yardımcı dolaplar şık ve asil görüntüleri ile dikkat çekmektedir.

Görselliklerinin yanı sıra kaliteli malzemelerden üretilmeleri sebebi ile sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun süre kullanım ömrü olan hazır mutfaklar ve evyeler beklentileri karşılamak adına en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Mutfak ürünleri zarifliği, şıklığı ve konforu sunmasının yanı sıra çeşitli renklerde ve modellerde olması sebebi ile farklı ambiyanslar ortaya çıkarmaktadır.

Banio Yapı Market kalitesi ve güvenli alışveriş ile mutfak kategorisindeki bütün ürünlere rahatlıkla ulaşabilir, modernliği, sadeliği ve estetiği evinize taşıyabilirsiniz.

 

 

  •