Güvenlik, hayatımızda olduğu kadar internet ortamında da büyük ciddiyet taşımaktadır. Bu sebeple sitemizde 3D Secure ve SSL güvenlik sistemleri kullanılmaktadır.

 

3D SECURE

Güvenli alışveriş yapılabilmesi için 3D Secure sistemi ile ödemeler yapılmaktadır. Bu sistem ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir. Bu şekilde isteğiniz dışında kartınızın kullanımı mümkün olmamakta ve güvenli bir şekilde alışveriş gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi bir olumsuz durumda tüm sorumluluğu üzerine almaktadır.

 

SSL

SSL, internet üzerinde hassas bilgi gödermek ve almak için modern bir şifreleme yöntemi kullanan güvenlik sistemidir. SSL sistemi sayesinde kredi kartı bilgileri korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin tüm aşamasında bilgi alışverişi SSL güvencesi altında şifreli olarak gerçekleşmektedir. Bu şifreleme yöntemleri ile kredi kartı bilgileriniz şifrelenmiş bir şekilde bankaya gönderilmekte ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşması mümkün olmamaktadır.