Enzi En-945 Kelebek Camlı Ahşap Masa Takımı

Eviniz, Bahçeniz ve Atölyeniz İçin Aradığınız Herşey!

5,0 (0 Yorum)

Marka:
Ürün Kodu : 1031817110149
STOK ADEDİ: 101
1.099,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırENZİ EN-945 KELEBEK CAMLI AHŞAP MASA TAKIMI

Masa takımınızı yenilirken size ilk önerimiz yerleştireceğiniz alanın ölçülerini almanız,sonrasında kaç kişilik bir masa takımının ihtiyaçlarınızı karşılayacağına karar vermeniz.Masa takımını belirlerken masa ebatlarını göz önünde bulundururken sandalye ebatlarını önemsemelisiniz.Çünkü masa takımını konumlandıracağınız alanda ergonomik bir kullanım için sandalye ve servis için hareket payı bırakılmalıdır.Enzi EN-945 Kelebek Camlı Ahşap Masa Takımı'nın ebatları yemek için düşündüğünüz köşenize uyuyorsa,kaliteli malzeme seçimi,şık,modern ve ergonomik tasarımı ile muhteşem bir seçim! Temperli camdan üretilmiş ihtiyaca göre 120 cm'den 150 cm'ye kadar kolayca uzayabilen 75cm'lik genişlik ve yüksekliğe sahip bu şık tasarımda keyifli aile yemekleri,arkadaşlarınızla oyunlar,küçük iş toplantıları ve çok daha fazlası için uygun.Ergonomik oturumu sağlayan,kaliteli yumuşak kolay temizlenebilen döşeme malzemeden tasarlanan 90CmX43CmX43Cm ebatındaki 4 adet sandalyesi ile Enzi EN-945 Kelebek Camlı Ahşap Masa Takımı sevdiklerinizle keyifle toplanabileceğiniz masa takımına dönüşüyor.Ahşabın ve camın mükemmel bütünleşmesinin sonucu olan bu şık masa tasarımı ve uyum sağlayan sandalyeleri ile evinizin ya da iş yerinizin vazgeçilmez parçalarından olacak.
 
MASA ÖZELLİKLERİ
Temperli Cam
Kolay Açılabilir Masa Aksamı
Ayarlanabilir Ayaklar
Statik Boya
Kolay Montaj
 
SANDALYE ÖZELLİKLERİ
Yumuşak Dokulu Kumaş
Gri Dayanıklı Sünger
Demonte Metal Ayaklar
Statik Boya
Kolay Montaj
 
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Masa Boyutları  120CmX75CmX75Cm(150 Cm'ye kadar uzatılabilen)
Sandalye Boyutları 90CmX43Cm X43 Cm (4 adet)

Demonte eşyaların montajları ücrete dahil değildir.Lütfen montaj işlemleri için en yakın teknik servis ile iletişime geçiniz.


Değerli Müşterimiz;

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.  Kargonuzu teslim almadan önce kontrol ediniz, herhangi bir hasar veya eksiklik var ise teslim almayınız ve sistemden iade/değişim talebi açarak iade adresimize geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. İade ve değişim amaçlı bize gönderilen tüm ürünler için sistem üzerinden iade/değişim talebi açmak zorunludur ve talepsiz gönderiler kabul edilmemektedir. İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14 iş günüdür. Büyük gönderim desisine sahip ürünler (Beyaz Eşya, Mobilya, Mutfak Dolapları) Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Horoz Lojistik ile gönderilen siparişler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Kargo gönderimleri UPS Kargo ve Horoz Lojistik ile sağlanmaktadır. UPS Kargo gönderimleri 3-4 Horoz Lojistik gönderimleri 7-10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. UPS Kargo Cumartesi günü ürün alımı ve teslimat yapmamaktadır. UPS Kargo ve Horoz Lojistik mobil (Köy ve Kasaba) dağıtım bölgelerine dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde yer alan Mağaza Satış Ürünleri fiyat bilgisi amacıyla sitemizde yayınlanmaktadır. Bu ürünlerin satışı ve kargo gönderimi yapılamamaktadır.