Enzi En-945 Kelebek Camlı Ahşap Masa Takımı

Eviniz, Bahçeniz ve Atölyeniz İçin Aradığınız Herşey!

5,0 (0 Yorum)

Marka:
Ürün Kodu : 1031817110149
Barkod: 2200008070281
STOK ADEDİ: 32
KARGO ÜCRETİ: 68.09TL
1.399,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırENZİ EN-945 KELEBEK CAMLI AHŞAP MASA TAKIMI

Masa takımınızı yenilirken size ilk önerimiz yerleştireceğiniz alanın ölçülerini almanız,sonrasında kaç kişilik bir masa takımının ihtiyaçlarınızı karşılayacağına karar vermeniz.Masa takımını belirlerken masa ebatlarını göz önünde bulundururken sandalye ebatlarını önemsemelisiniz.Çünkü masa takımını konumlandıracağınız alanda ergonomik bir kullanım için sandalye ve servis için hareket payı bırakılmalıdır.Enzi EN-945 Kelebek Camlı Ahşap Masa Takımı'nın ebatları yemek için düşündüğünüz köşenize uyuyorsa,kaliteli malzeme seçimi,şık,modern ve ergonomik tasarımı ile muhteşem bir seçim! Temperli camdan üretilmiş ihtiyaca göre 120 cm'den 150 cm'ye kadar kolayca uzayabilen 75cm'lik genişlik ve yüksekliğe sahip bu şık tasarımda keyifli aile yemekleri,arkadaşlarınızla oyunlar,küçük iş toplantıları ve çok daha fazlası için uygun.Ergonomik oturumu sağlayan,kaliteli yumuşak kolay temizlenebilen döşeme malzemeden tasarlanan 90CmX43CmX43Cm ebatındaki 4 adet sandalyesi ile Enzi EN-945 Kelebek Camlı Ahşap Masa Takımı sevdiklerinizle keyifle toplanabileceğiniz masa takımına dönüşüyor.Ahşabın ve camın mükemmel bütünleşmesinin sonucu olan bu şık masa tasarımı ve uyum sağlayan sandalyeleri ile evinizin ya da iş yerinizin vazgeçilmez parçalarından olacak.
 
MASA ÖZELLİKLERİ
Temperli Cam
Kolay Açılabilir Masa Aksamı
Ayarlanabilir Ayaklar
Statik Boya
Kolay Montaj
 
SANDALYE ÖZELLİKLERİ
Yumuşak Dokulu Kumaş
Gri Dayanıklı Sünger
Demonte Metal Ayaklar
Statik Boya
Kolay Montaj
 
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Masa Boyutları  120CmX75CmX75Cm(150 Cm'ye kadar uzatılabilen)
Sandalye Boyutları 90CmX43Cm X43 Cm (4 adet)

Demonte eşyaların montajları ücrete dahil değildir.Lütfen montaj işlemleri için en yakın teknik servis ile iletişime geçiniz.


Teslimat Bilgileri

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.  Kargonuzu teslim almadan önce kontrol ediniz, herhangi bir hasar veya eksiklik var ise teslim almayınız ve sistemden iade/değişim talebi açarak iade adresimize geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. İade ve değişim amaçlı bize gönderilen tüm ürünler için sistem üzerinden iade/değişim talebi açmak zorunludur ve talepsiz gönderiler kabul edilmemektedir. İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14 iş günüdür. Büyük gönderim desisine sahip ürünler (Beyaz Eşya, Mobilya, Mutfak Dolapları) Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Kargo gönderimleri 1-30 desi aralığında olan ürün gönderimlerinde UPS Kargo, 30+ desi üzerinde olan ürün gönderimleri Horoz Lojistik ile sağlanmaktadır. UPS Kargo gönderimleri 3-4 Horoz Lojistik gönderimleri 7-10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 30+ desi üzerinde vermiş olduğunuz siparişler 7 gün içerisinde Horoz Lojistik firmasına teslim edilmektedir. Horoz Lojistik ambar taşıma sistemi ile çalıştığından dolayı Antalya veMersin çıkışlarında araç doluluğuna göre sevkiyat yapmaktadır. Antalya ve Mersin üzerinden yapılan çıkışlar, İstanbul'a yönlendirilip İstanbul üzerinden Anadoluya tekrar sevki yapılmaktadır. Horoz Lojistik ile gönderilen siparişler 7-10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo gönderimleri UPS Kargo ve Horoz Lojistik ile sağlanmaktadır. UPS Kargo gönderimleri 3-4  günü içerisinde, Horoz Lojistik gönderimleri 7-10 günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. UPS Kargo Cumartesi günü ürün alımı ve teslimat yapmamaktadır. UPS Kargo ve Horoz Lojistik mobil (Köy ve Kasaba) dağıtım bölgelerine dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilirsiniz.

İade ve Değişim İşlemleri

 

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya, ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

 

Adım Adım Kolay İade Süreci

 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, baniom.com web sitesindeki Formlar bölümünden Ürün İptal/İade ve Değişim Formunu doldurmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Banio Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda bilgilendirilirsiniz.

4) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya farklı bir ürün ile değişim taleplerinde; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Banio adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Banio’ya ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

 

İade - Değişim Bildirimi

 

İnternet mağazamız üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

Formlar sayfamıza giriş yapın. Ürün İptal/İade ve Değişim Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız sayfasına giriş yapın.

Formda tarafımızdan istenilen bilgileri doldurun.

Formda istenilen bilgileri girdikten sonra gönder butonuna tıklayın.

 

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Banio cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.

Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.

İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.

Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.