Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000BTU İnverter Klima (Montaj Dahil)

Eviniz, Bahçeniz ve Atölyeniz İçin Aradığınız Herşey!

5,0 (0 Yorum)

Marka:
Ürün Kodu : 1010501594705
STOK ADEDİ: 27
2.595,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırBAYMAK ELEGANT PLUS 12 A++ 12000 BTU İNVERTER KLİMA

Yeni nesil inverter klimalardan olan Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000Btu İnverter Klima bulunduğu ortamı etkili ve hızlı bir şekilde soğuturken I feel teknolojisi ile kumanda uzaktan algıladığı sıcaklık değerine göre aktifleşir. bulunduğu ortamda iyonizer teknolojisi ile ferahlatıcı hava sirkülasyonu sağlayarak konfor sunar. Aktif karbon ve gümüş iyon filtreleme özellikleri sayesinde hava sağlığını korurken uzun süre sterilazyon sağlayacaktır. Yüksek nem alma kapasitesi ile ortamdaki nem dengesini ayarlayarak sizin için en uygun ortamı yaratacaktır. Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000Btu İnverter Klima, ekonomik ve tasarruflu olmasının yanı sıra favori kullanım tuşlarına, Silence Mod ile Çok Daha Sessiz Çalışma özelliğine, dijital ekranına ve 24 saat programlanabilme özelliğine sahip olmasıyla pratik kullanıma sahiptir. Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000Btu İnverter Klima, 3 fan hızı kademesi ile istenilen ayarda istenilen serinliği sunacaktır. Uyku moduyla soğuk hava akışı olmadan,  iyi bir gece uykusu için ideal oda sıcaklığını yaratacaktır. 
 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Enerji Sınıfı(Yeni Sezonsal Verimlilik Standartlarına Göre)  Soğutmada ‘A++’, Isıtmada ‘A+'
Yeni Nesil Inverter
Yüksek Verime Sahip R410A Gazlı
Ionizer Teknolojisi ile Ferahlatıcı Hava Sirkülasyonu
'I feel Teknolojisi'
Gizli LED Ekran
Çift Taraflı Drenaj Bağlantısı Özelliği
4 Yöne Otomatik Hava Yönlendirme Sistemi
Silence Mod Özelliği ile Çok Daha Sessiz Çalışma        
Ortam Sıcaklığını Okuyabilen LCD Uzaktan Kumanda
Favori Kullanım ve Turbo Mod gibi istediğiniz konfor şartlarına kolay ulaşmak için tasarlanmış kısayol tuşları
ECO Mod gibi enerji tasarrufuna yönelik özellikler
 
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Aktif Karbon Filtreleme Var
Gümüş İyon Filtreleme
Var
Akıllı Temizleme Fonksiyonu Var
Yüksek Nem Alma Kapasitesi Var
Programlanabilme (Timer) özelliği Var
Auto Restart Var
NOT: Beyaz eşyaların montajları teknik servis tarafından yapılmalıdır. Teknik servis dışında yapılan montaj işlemleri garanti kapsamına girmemektedir. Lütfen montaj işlemleri için en yakın teknik servis ile iletişime geçin.
 
 
 
        

Değerli Müşterimiz;

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.  Kargonuzu teslim almadan önce kontrol ediniz, herhangi bir hasar veya eksiklik var ise teslim almayınız ve sistemden iade/değişim talebi açarak iade adresimize geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. İade ve değişim amaçlı bize gönderilen tüm ürünler için sistem üzerinden iade/değişim talebi açmak zorunludur ve talepsiz gönderiler kabul edilmemektedir. İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14 iş günüdür. Büyük gönderim desisine sahip ürünler (Beyaz Eşya, Mobilya, Mutfak Dolapları) Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Horoz Lojistik ile gönderilen siparişler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Kargo gönderimleri UPS Kargo ve Horoz Lojistik ile sağlanmaktadır. UPS Kargo gönderimleri 3-4 Horoz Lojistik gönderimleri 7-10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. UPS Kargo Cumartesi günü ürün alımı ve teslimat yapmamaktadır. UPS Kargo ve Horoz Lojistik mobil (Köy ve Kasaba) dağıtım bölgelerine dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde yer alan Mağaza Satış Ürünleri fiyat bilgisi amacıyla sitemizde yayınlanmaktadır. Bu ürünlerin satışı ve kargo gönderimi yapılamamaktadır.