Bahçe Sulama

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlarİyi hissetmek ve dinlenmek için kullandığımız bahçelerde; bitkilerin, çiçeklerin ve çimlerin sağlıklı olması için doğru bir şekilde sulama yapılması gerekmektedir.  Bahçe bakımında önemli bir işlevi olan sulama için çeşitli araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bahçe sulama işlevi için fıskiye, hotum toplama, hotum bağlantıları & kelepçe, musluk, su motoru & pompa, sulama başlıkları ve sulama kabı gibi bahçe sulama araçları ile doğru sulama yapılması gerekmektdir.  Bahçe sulama sistemleri içerisinde sulayacağınız alanın büyüklüğüne ve biçimine uygun olarak farklı kol sayılarına ve fonksiyona sahip tablalı ürünler, döner başlıklı kazıklı fıskiyeler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra otomatik ayarlı açma kapama sistemine sahip bahçe sulama sistemleri bulunmaktadır. Bahçe sulama sistemlerinin temel ürünlerinden olan hortumların farklı uzunluklarda, genişliklerde ve renklerde olması gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Bitkilerin ve çiçeklerin huzur vermesi, iyi hissettirmesi ve güzel görünmesi sulama sistemleri ile doğru sulama yapılması sonucu canlı kalması ile ortaya çıkmaktadır. Bahçenizin estetik açıdan güzel görünmesinin sağlanması için bahçenizdeki bitkilerin ve çiçeklerin beslenmesi için ihtiyacı olan su, düzenli olarak verilmelidir. Böylece bitkilerin, çiçeklerin ve ağaçların hızlı bir şekilde büyümesi sağlanacak ve bahçeye hareket katacaktır.

Bahçenizi canlandırmak, renklendirmek, bitki ve çiçeklerin hızlı büyümesini sağlamak ve hayal ettiğiniz bahçeye ulaşmak için Fıskiye, Hotum & toplama, Hortum Bağlantıları & Kelepçe, Musluk, Su Motoru & Pompa, Su Başlıkları ve Sulama Kabı kategorilerini incelemeniz yeterli olacaktır.