Bahçe Aletleri

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

FırsatlarBahçeli evlerde bahçe aletlerinin mutlaka bulunması gerekmektedir. Bahçe düzenlemesi, bitki, çiçek ekimi için ihtiyaç duyulan bu aletler bahçenizi hayallerinizdeki gibi güzelleştirmeniz için yardımcı olacaklardır.  Her birinin ayrı işlevleri olan bahçe aletleri güç gerektiren toprak işlerinde bile kolaylık sağlamaktadır. Bahçenizdeki toprağı düzenlemek ve biçimlendirmek için gerekli olan budama makası, budama testeresi, çapa, çim- çit makası, el arabası, kürek, meyve toplama, orak, tırmık ve çöp konteyner-kova gibi tüm bahçe aletleri bulunmalıdır.

Budama aletleri ile bahçede bulunan ağaçların sağlıklı büyümesi ve şekillenmesi sağlanırken çapa ve tırmık ile yabancı otlardan arındırılmaktadır. Yeni bitki ve çiçekler ekme aşamasında da bahçe aletleri kolaylık sağlamaktadır. Biçimli ve göze hitap eden bir bahçe yaratmak için gerekli olan bahçe aletleri bahçelere güzellik katmasının yanı sıra bitki, çiçek ve ağaçların gelişimini etkileyen zararlılardan korunmasına destek olmaktadır. Bunların yanı sıra bahçe aletleri çim ve çit bakımında da oldukça önemlidir.

Siz de bahçenizi biçimlendirmek, zararlı otları yok etmek, düzenlemesini yapmak ve keyifle vakit geçirilebilir bir bahçe yaratmak  istiyorsanız; Budama Makası, Budama Testeresi, Çapa, Çim& Çit Makası, El Arabası, Kürek, Meyve Toplama, Orak, Tırmık ve Çöp Konteyner & Kova’ dan oluşan bahçe aletlerini incelemeniz yeterli olacaktır.