Aplik

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

FırsatlarDuvar yada pano gibi yüzeylere monte edilerek kullanılan bir aydınlatma düzeneği olan aplikler evlerde genellikle mutfak ve banyolarda kullanılmaktadır. Yandan aydınlatmalı olan aplikler genellikle banyolarda ayna kenarlarına koyulmakta ve böylece aydınlık bir ayna ve estetik bir görüntü oluşturulmaktadır.

Birçok değişik modelde olan aplikler kullanıldıkları bölgede şık ve dikkat çekici bir görüntü oluşturmaktadır. Apliklerin Çeşitli renklerde ve tasarımlarda olması sayesinde tarzın ve stilin evin her tarafına yansıtılması sağlanmakta ve bulundukları ortamın dekoruna uyum sağlamaktadır. Asilliklerinin ve şıklıklarının yanı sıra cesur aydınlatmaya sağlayan aplikler oldukça kolay kullanımlıdır. Ev dekorunda evin tasarımını ve ruhunu ortaya çıkaran aplikler, ortamın atmosferini değiştirmektedir.

Aplik kategorisi doğru aydınlatma düzeneğini sunmasının yanı sıra asillik, şıklık ve pratik kullanım sağlamaktadır. Çeşitli renklerdeki aplikler sayesinde farklı ambiyanslar yakalanabilmektedir.

Banio Yapı Market kalitesi ve güvenli alışveriş sistemi ile aplik kategorisindeki bütün ürünlere rahatlıkla ulaşabilir, ışığın en dinlendirici yansımalarını mekanınıza taşıyabilirsiniz,