Antre

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Alpino, Doğal, Jadel, Pappuchbox, Perilla, Rem, Serbella ve Uvi gibi kaliteli ve güvenli markaların ürünleri olan dilsiz uşaklar, ayakkabılıklar, askılıklar & şemsiyelikler, dresuarlar ve portmantolar her evin, ofisin olmazsa olmazlarıdır. Evlerin ve ofislerin giriş bölümü olan antrelerde eşyaları ve ayakkabıları toplayan dolaplar, kıyafetleri toplayan askılıklar bulunmaktadır.

Antre mobilyaları işlevselliklerinin yanı sıra çeşitli renklerde ve modellerde olması sebebi ile bulunduğu mekanın dekoruna uyum sağlamaktadır. Şıklığı ve asilliği yansıtan antre mobilyaları benzersiz tasarımları ile dikkat çekmektedir. Görselliğinin yanı sıra sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan antre mobilyaları kaliteleri yapılarından dolayı uzun süre kullanım sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olmasından dolayı her tarzda ve stilde ürün bulunmaktadır. Ev ve ofislerin girişlerinin makyajı niteliğinde olan antre mobilyaları, istekleri karşılamak adına en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır.Antre mobilyaları zarifliği, şıklığı ve konforu sunmasının yanı sıra çeşitli renklerde ve modellerde olması sebebi ile farklı ambiyanslar ortaya çıkarmaktadır.

Banio Yapı Market kalitesi ve güvenli alışveriş ile antre kategorisindeki bütün ürünlere rahatlıkla ulaşabilir, modernliği, sadeliği ve estetiği evinize taşıyabilirsiniz.