Airfel LTXN 9000 BTU İnverter Klima A++ (Montaj Dahil)

Eviniz, Bahçeniz ve Atölyeniz İçin Aradığınız Herşey!

5,0 (0 Yorum)

Marka:
Ürün Kodu : 1010503609476
STOK ADEDİ: 31
2.660,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırAİRFEL LTXN 9000 BTUA++ İNVERTER KLİMA

Yeni nesil inverter klimalardan olan Airfel LTXN 9000 Btu A++ İnverter Klima havayı doğru sirküle ederek sıcak ve soğuk havanın bulunduğu ortamın her yerine eşit bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Az enerji yüksek performans anlayışı ile hareket eden Airfel LTXN 9000 Btu A++ İnverter Klima A Sınıfı İnverter Klimalara Göre %20 daha fazla tasarruf sağlamaktadır. Turbo moduna sahip Airfel LTXN 9000 Btu A++ İnverter Klima hızlı ısıtma ve hızlı soğutma yapabilmesinden dolayı isteklerinize etkili va çabuk karşılık verir. Stand By modunda sadece 1 W enerji tüketimi yapan klima tasarrufun yanı sıra kumanda ve otomatik programlama özelliği ile kolay kullanım sağlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra sessiz çalışabilmesi ve hava sirkülasyonunu doğru tamamlayabilmesi ile size konforu sunar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Yeni Sezonsal Verimlilik Yönetmeliğine Uygun
  • A Sınıfı Inverter Klimalara Göre %20 Daha Fazla Tasarruf
  • Otomatik Dikey Üfleme Özelliği
  • -15°C’ye kadar ısıtma yapabilme özelliği ile yüksek performans
  • Turbo Modu
  • Stand By modunda sadece 1 W enerji tüketimi
  • Arıza teshis sistemi ile daha hızlı servis hizmeti

Odanın büyüklüğüyle orantısız olan bir klimanın etkisinin az olmasının yanı sıra enerji verimliliği açısından da sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Oda büyüklüğü ile orantısız olan bir klima oda içerisindeki sıcaklık derecesini çok hızlı değiştireceği ancak nemi yok edemeyeceği için görevini tam olarak yerine getiremeyecektir. Bu durumda tatminsizlik yaratacaktır. Bu sebeple klima seçimi yapılırken aşağıdaki tablodan yararlanılması işinizi kolaylaştıracaktır.
 

ODA BÜYÜKLÜĞÜ ( m2) ÖNERİLEN BTU DEĞERİ
                                        9-13                                     7000
                                        13-18                                      9000
                                        18-25                                    12.000
                                         25-30                                    14.000
                                         30-35                                    16.000
                                         35-40                                    18.000
                                         40-45                                     20.000
                                         45-55                                     22.000
                                         55-65                                     24.000
Airfel LTXN 9000 Btu A++ İnverter Klima sizin odanızın büyüklüğüne uygun değilse, odanıza uygun aşağıdaki farklı BTU değerine sahip klimaları inceleyebilirsiniz.

Baymak Elegant Plus 24000 Btu İnverter A++ Klima

Airfel LTXN 12000 Btu A++ İnverter Klima

Airfel LTXN50U 18000 Btu A++ İnverter Klima
 

NOT: Beyaz eşyaların montajları teknik servis tarafından yapılmalıdır. Teknik servis dışında yapılan montaj işlemleri garanti kapsamına girmemektedir. Lütfen montaj işlemleri için en yakın teknik servis ile iletişime geçin.


Değerli Müşterimiz;

Satın aldığınız ürünü teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz.  Kargonuzu teslim almadan önce kontrol ediniz, herhangi bir hasar veya eksiklik var ise teslim almayınız ve sistemden iade/değişim talebi açarak iade adresimize geri gönderiniz. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmeden teslim aldıysanız ve ürünü açtığınızda hasarlı ya da eksik olduğunu fark ettiyseniz iade ve değişiminin yapılabilmesi için kargoya aynı gün içerisinde ulaşarak hasar tespit tutanağı tutturunuz. Bu işlem zorunlu ve alıcının sorumluluğundadır. İade ve değişim amaçlı bize gönderilen tüm ürünler için sistem üzerinden iade/değişim talebi açmak zorunludur ve talepsiz gönderiler kabul edilmemektedir. İade ve değişim süresi ürün satın alındıktan itibaren 14 iş günüdür. Büyük gönderim desisine sahip ürünler (Beyaz Eşya, Mobilya, Mutfak Dolapları) Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Horoz Lojistik ile gönderilen siparişler 7-10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Kargo gönderimleri UPS Kargo ve Horoz Lojistik ile sağlanmaktadır. UPS Kargo gönderimleri 3-4 Horoz Lojistik gönderimleri 7-10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. UPS Kargo Cumartesi günü ürün alımı ve teslimat yapmamaktadır. UPS Kargo ve Horoz Lojistik mobil (Köy ve Kasaba) dağıtım bölgelerine dağıtım yapmamaktadır. Bu bölgelerde ikametgâh ediyorsanız sipariş vermeden önce ilgili kargo firmalarıyla iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde yer alan Mağaza Satış Ürünleri fiyat bilgisi amacıyla sitemizde yayınlanmaktadır. Bu ürünlerin satışı ve kargo gönderimi yapılamamaktadır.