Brillant, Eglo, Erden,Nisa Luce, Petrix ve Sağlam gibi markaların sarkıt, yer lambası ve masa lambalarından oluşan bu kategoride çeşitli renklerde ve modellerde birçok abajur & lambader bulunmaktadır. Asil ve şık görüntüleri sayesinde ışığın etkisini artıran modeller ile istenen her alanda dikkat çekici kombinasyonlar yaratılmaktadır. İşlevsellikleri ve etkileyici tasarım detaylarını buluşturan abajur ve lambaderler görüntülerinin yanı sıra cesur aydınlatma sistemine sahiptir.

Metal, krom, ahşap, beton ve kumaş gibi malzemelerin kullanıldığı abajur & lambaderler ayarlanabilir boy özellikleri ile kolay kullanım sağlamaktadır. Doğru ışık sayesinde yaşam alanının atmosferi değişmektedir. Abajur & lambader kategorisi de doğru ışığa sahip olunmasını sağlamasının yanı sıra asilliği, şıklığı ve pratik kullanımı sunmaktadır. Ev, ofis vb. yerlerde abajur ve lambaderler sayesinde farklı ambiyanslar yakalanabilmektedir.

Banio Yapı Market kalitesi ve güvenli alışveriş sistemi ile abajur & lambader kategorisindeki bütün ürünlere rahatlıkla ulaşabilir, ışığın en dinlendirici yansımalarını mekanınıza taşıyabilirsiniz.