BANİO SANAL PRO KART NEDİR?


Banio Sanal Pro Kart, size duyarlı markaları ortak paydada buluşturan bir dünyadır. Banio Sanal Pro kartınızla yaptığınız alışverişlerde sizi tanır, dinler ve ihtiyacınıza yönelik kampanya ve indirimleri sunar. Banio Sanal Pro Kart'ta 80’i aşkın markadan her zaman size uygun bir kampanya vardır.

BANİO SANAL PRO KART FAYDALARI NELERDİR?

Kullanıcı adınıza tanımlanan Banio Sanal Pro Kartınızla yaptığınız alışverişlerde size özel indirim ve puan kampanyalarından faydalanabilir ve kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Her yaptığınız alışverişte sizi tanır  ve sizin ihtiyaçlarınıza özel kampanyalar sunar. Alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı sunar. Zaman sınırı olmadan alışveriş keyfini çıkarmanızı sağlar.

Tek yapmanız gereken www.baniom.com'u ziyaret ederek alışverişin keyfini çıkarmaktır. Banio Sanal Pro Kart'ınızı internet erişimi olan her yerden kullanabilir, kampanyalardan  faydalanabilir, alışverişlerinizi keyifli ve daha kazançlı hale getirebilirsiniz.

Banio Sanal Pro Kart  size faydalı olacak markalara, bir arada ulaşmanızı sağlar. Anneler & Babalar & Sevgililer Günü, Yılbaşı ve Doğum Günü gibi özel günlerde size özel kampanyalarla yanınızda olur. Banio Sanal Pro Kart  dünyasında yer alan markalarımızdan yaptığınız her alışverişinizde kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, alışveriş yaptıkça hesabınızda biriken puanları gönlünüzce harcayabilirsiniz.

BANİO SANAL PRO KART'I NASIL TEMİN EDERİM?

Banio Sanal Pro Kart,  kurumsal firmalara vergi mükellefi olan müşterilerimiz için daha avantajlı alış veriş yapmayı sağlayan bir uygulamadır. Sitemiz üzerinden başvuru formunu 
kolayca doldurup, tarafımıza başvurabilir ve mail adresinize gönderilen Kullanıcı Adı ve Şifreniz ile indirimli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.